Episood nr 2 Täitsa pekkis podcastist. 2018

Aastaid tagasi oli mul au olla värske podcasti „Täitsa pekkis“ teine külaline! Siis polnud veel kellelegi teada, et tegu on tulevikus ühe parima podcastiga, mida eestlased teevad! Aitäh, Katrin Hinrikus ja Mihkel Vetemaa!

Episood nr 38 Tänulikkuse podcastist. 2024

Mais 2024 rääkisime Tänulikkuse podcastist tänulikkuse tähendusest ja sellest, kuidas igapäevaselt tänulik olla. Tõmbasin palju paralleele ka Väga efektiivse inimese 7 harjumusega.

Intervjuu videokonverentsilt „Kas ikka hoolid?“ 2021

Intervjuu, mis oli osa 24-tunnisest pandeemiaaegsest enesearengu videokonverentsist „Kas ikka hoolid?“, mille korraldasid Merili Ginter ja Kätlyn Jürisaar.

Kris Leinatamm: olen alati sallivuse poolt. 2017

Kas pead ennast feministiks? Ei. Hindan inimesi välistest indikaatoritest sõltumata, näiteks nahavärv, sugu või inimese usk ei ole minu jaoks olulised. Hing, süda ja olemus on. Ja mulle meeldib, et on mehed ja naised ja et saame ühe katuse all elatud. Pealegi, kes kasvatavad mehi? Kes kasvatavad naisi? Need on naised, emad.

Hea vanem aitab lapsel ise oma muresid lahendada. 2017

Ma arvan, et meil on lapsevanematena kohustus õpetada oma lapsi elama, mitte nende eest asju ära teha või väljakutseid teelt kõrvaldada. Usutavasti on iga inimene mingil ajal tundnud, et teda on kiusatud või on ta olukorda sellisena tõlgendanud. Me ei saa ega tohi lastel elukogemusi ära võtta, meil pole selleks õigust. Küll aga on meil kohustus oma lastele tiivad anda, õpetada neid lendama vaikse pilvitu ilmaga ja ka tormi ning kõva küljetuulega.

Pilt on nukker: mehed hoolivad oma tervisest vähe. 2016

Kris Leinatamm on võtnud südameasjaks Eesti meeste tervise. Ta soovib viia nendeni rohkem teavet tervisliku elustiili ja oma tervise eest vastutamise kohta, on loonud selleks meeste terviseportaali ja korraldab septembris elustiilinädala, mis päädib kontserdi ja auhinna Mehe Tegu 2016 väljaandmisega.